ÚVOD|    O SPOLEČNOSTI|    VŠE O NÁKUPU|    DOPRAVA|    KONTAKTY
Uživatel nepřihlášen   přihlášení / registrace
Léky, kosmetika, akční nabídky - Nej-lékárna.cz
sk

MORINGOVÝ olej 50ml

Ostatní sortiment nebo doplněk stravy

Detailní obrázek
Kód zboží:
9999911
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH
390 Kč (322 Kč bez DPH)
Vložit počet:

Moringa olejodárná, léčitelka z dalekých zemí

Olej se lisuje velmi jemně za studena ze semen moringy . Je to vynikající prostředek proti vráskám, který vypíná a hydratuje i problematické partie na krku a dekoltu, ale i v očním okolí. Pokožku prozařuje a dodává jí vitalitu. Olej z moringy se může používat i při kožních problémech, protože má antibakteriální a protiplísňové účinky. Pokud máte lupy, nebo vás svědí vlasová pokožka, udělejte si vlasový zábal s využitím moringového oleje. Můžete ho použít i při akné, nebo problémech s pigmentací, případně si jím natřít celé tělo či ho použít k masáži. Je vhodný i pro děti. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminů, minerálů, stopových prvků a esenciálních aminokyselin je moringa olejodárná vhodnou potravinou pro všechny, kdo mají zvýšenou spotřebu živin a vitálních látek. Hlavně tedy v období dlouhotrvajícího stresu, u žen během kojení či posléze ve fázi menopauzy. Je také ideální pro starší osoby či pro lidi s chronickými onemocněními. V Asii a Africe se tato rostlina využívá u dětí a starších lidí při nedostatečné výživě. Moringa obsahuje vysoký podíl bílkovin, proto je doporučována i pro vegetariány a vegany.

Moringa oleifera má silné antioxidační vlastnosti jako snad žádná další rostlina. Dokáže organismus zbavit velkého množství volných radikálů, a tím chrání buňky i buněčnou tkáň lidského těla a posiluje imunitu. Kořen moringy bývá vzhledem ke svým antibiotickým a protizánětlivým účinkům používán při poruchách zažívání, proti břišním a střevním parazitům, při dně a revmatu a jako lék tlumící bolesti. Jen zase upozorňuji, abyste byli opatrní s dávkováním.

Moringa napomáhá snížit vysoký tlak, léčí cukrovku a preventivně chrání před vznikem nádoru. Protože působí jako přírodní antibiotikum, může se používat při ekzémech, k péči o pokožku, u žaludečních vředů, ale také ke zlepšení spánku. Moringa je skutečně zázračná cizokrajná léčitelka, která mj. může být využívána při alergiích, bolestech zubů a spoustě dalších nemocí a neduhů. Je tedy nejen potravinou, v podstatě jedlým stromem, ale i širokospektrálním léčivem a praktickou užitnou plodinou.

Moringu oleiferu mohou tedy používat všechny věkové skupiny. Teenagerům pomáhá s vymizením akné, studenty nabudí při studiu, sportovcům umožní zvýšit energii a výkonnost, seniorům dodá energii a pomůže zlepšit zrak a lidem, kteří se pokoušejí delší dobu zhubnout,dodá potřebné živiny, aby mohly omezit množství jídla. Moringa napomáhá při zvýšení imunity, odbourává volné radikály, eliminuje stres, posiluje kosti a má celkově spoustu dalších příznivých účinků na lidský organismus.

Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena

  Komentáře: vložit komentář