ÚVOD|    O SPOLEČNOSTI|    VŠE O NÁKUPU|    DOPRAVA|    KONTAKTY
Uživatel nepřihlášen   přihlášení / registrace
Léky, kosmetika, akční nabídky - Nej-lékárna.cz
sk

Éterický olej RAVINTSARA 10ml

Ostatní sortiment nebo doplněk stravy

Detailní obrázek
Kód zboží:
9999993
Dostupnost:
skladem
Cena s DPH
285 Kč (236 Kč bez DPH)
Vložit počet:

 

ÉTERICKÝ OLEJ RAVINTSARA

 

Ravintsara je známý esenciální olej ze stromů rostoucích na Madagaskaru. Tento olej má kořeněnou a hřejivou vůni, která je jemnější než podobný eukalyptový olej. Ravintsara (Cinnamomum camphora) je velký stálezelený strom rostoucí do výšky 20–30 metrů a jeho české pojmenování je kafrovník lékařský. Lidé z Madagaskaru jej velice cení.

Hlavní přínosy:Pomáhá pročistit tzv. mozkovou mlhu a posiluje motivaci. Podporuje zjasnění pokožky. Podporuje vzhled zdravé pokožky.

Je stoprocentní rostlinná silice bez přidaných syntetických ingrediencí. Přináší okamžité osvěžení pro vaše tělo i mysl. Éterický olej z Ravintsary je účinným bojovníkem proti širokému spektru infekcí.

Specifický účinek oleje z ravintsary působí zejména proti virovým onemocněním, efekt má pak především v případě neurotropních virů. Podpůrný účinek ravintsary se tedy uplatňuje například při oparech, pásovém oparu či neštovicích. Éterický olej z ravintsary je také vhodný pro použití v souvislosti s infekcemi dýchacího traktu, chřipce a nachlazení.

Ravintsara má celkový příznivý vliv na imunitní systém,dlouhodobě zvyšuje obranyschopnost organismu a chrání proti mikrobům. Zároveň působí také na duševní zdraví, kdy posiluje pozitivní vnímání a balancuje celkovou psychickou rovnováhu.

Esence první pomoci Éterický olej Ravintsara vás zachrání v každé situaci. Tento éterický olej se vyznačuje silnými antiseptickými účinky, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů, a tím i vzniku a rozvoji infekcí. Je velice vhodný pro dezinfekci místností, a to jak v domácnosti, tak v kanceláři či například v čekárnách a ordinacích. Proti rýmě i nachlazení Pročišťuje a dezinfikuje dýchací cesty a pomáhá jejich zprůchodnění, podporuje rozpouštění a vylučování hlenu a pomůže vám opět volně dýchat. Působí také proti kašli a uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny. Proti bolestem a únavě Ravintsara má ale mnohem širší spektrum účinku. Má spazmolytické účinky, čímž působí na uvolnění svalových stahů a křečí, pomáhá při bolestivé menstruaci a svalových bolestech. Díky své neobvyklé balzamické vůni s kafrovými a mentolovými tóny působí také na psychiku, dodává potřebnou energii a pomáhá při únavě a poruchách koncentrace.Využití v kosmetice:Uplatňuj se především pro pleť stárnoucí, povadlou, smíšenou, působí tonizačně. Přidává se do výrobků pro uvolnění namožených, ztuhlých svalů a kloubů.Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena

  Komentáře: vložit komentář